Ve fotbalové 1. B třídě je již jasno. Obrnice na prvním místě mají jistý postup. Poslední Blažim ještě může zabojovat o záchranu.

Černčice - Ervěnice-Jirkov B 4:1 (3:0)
Černčickým se v poslední době daří. Hrají líbivý fotbal a také se posouvají tabulkou. První šanci měl už v 8. minutě Smola z brejku. Byl však tísněný dvěma hráči, a tak jeho pokus gólman kryl. Další šanci měl Smola ve 28., kdy mu na velké vápno přihrál Petr Vild, ale Smola vysoko přestřelil. V závěru poločasu se osmělili i hosté a zle dotírali na domácí branku. Ve 39. minutě vytahoval gólman Musil střelu Dvořáka na roh. Ve stejné minutě poslal balón před branku Ervěnic Vimr a Petr Vild odstartoval svou třígólovou tříminutovku. Hned v následující minutě Vild prostřelil z úhlu brankáře Červenku a ve 41. zasadil Vild hostům třetí úder, když naznačil kličku a poslal míč do protipohybu. Ervěnický Niš v 56. snížil, ale poslední slovo měl domácí Vlček. Černčice jsou páté, jen tři body za druhou Březeneckou.

Nové Sedlo - SK Jirkov 6:3 (3:2)
První poločas přinesl přestřelku, kdy po brance na jedné straně padla další na straně druhé. První gól dal domácí Hodas, ale hosté okamžitě srovnali a pak šli do vedení. Krátce na to srovnal Loos a vedení Sedlu vrátil Kohout. Po přestávce přidal Loos další dvě branky, jednou se trefil Bednář. Nové Sedlo je v tabulce šesté.

Obrnice - Blažim 6:1 (3:1)
Duel prvního s posledním byl jasnou záležitostí. Za Blažim dal čestný úspěch Berka, který snižoval na 2:1.

Strupčice - Tuchořice 2:6 (1:3)
Na úvodní branku Holána z 9. minuty domácí v 10. odpověděli, ale v další minutě vrátil hostům vedení Malý. Další tři branky za Tuchořice si na své konto připsal Tomáš Holán a poslední gól zaznamenal Provazník. Tuchořice jsou v tabulce třetí.

Černovice - Chlumčany 4:3np (1:0)
Domácí se ujali vedení a druhou branku přidali po hodině hry. Pak se ale přihlásili o slovo hosté, kteří dvěma brankami Vážného a gólem Vavrici otočili vývoj utkání ve svůj prospěch. Černovice v závěru utkání srovnali a šlo se do penalt. V nich byli domácí úspěšnější v poměru 4:2, a získali tak dva body. Chlumčany braly bod a v tabulce jsou na čtvrté příčce, o skóre za Tuchořicemi a bod před Černčicemi.

Jaroslav Tošner