Zatím nikdo nebyl obviněn za srpnovou rvačku na lounské problematické diskotéce Imperium.

Policie stále případ vyšetřuje, do některých návštěvníků se tehdy měla pustit skupina Romů.

Jeden ze srpnových večerů bylo opět velmi rušno na diskotéce Imperium v Lounech. Skupina Romů se tam měla údajně dostat do pře s dalšími návštěvníky, vše vyvrcholilo rvačkou. Jak ale celá situace přesně proběhla se neví, policie ještě vyšetřování neuzavřela.

„Věc je stále v šetření, probíhají další výslechy svědků. Dosud nebylo žádné osobě sděleno obvinění,“ informovala Deník o průběhu vyšetřování Jaromíra Střelcová, tisková mluvčí Policie ČR v Lounech.

Incidentem se v diskuzi zabývá také jeden z neonacistických serverů. Nedávno se mezi lidmi dokonce objevila zpráva, že jeden z účastníků rvačky měl později zemřít v nemocnici. Podle policie to není pravda. „Nemáme informaci, že by v souvislosti s tímto případem měl v nemocnici zemřít člověk,“ pokračovala Střelcová.

Hluk, nepořádek, agresivní lidé

Diskotéka Imperium je v poslední době v hledáčku policistů i lounské radnice často. Veřejnost si stále více stěžuje na nepořádek, výtržnosti a nesnesitelný hluk před zábavním podnikem, město chce dokonce před diskotéku postavit strážníky. Diskotéka prakticky pořád porušuje vyhlášku města.

Policie také naplánovala akci, při které kontrolovala nalévání alkoholu nezletilým.