V úterý pokračuje v Týdeníku Lučan seriál Jak jsme žili na Lounsku a Žatecku. Přinášíme v něm archivní snímky z obcí Lounska, Žatecka a Podbořanska, ale i z různých místních spolků a výjimečných událostí z let 1918 až 1992.  

V oblíbeném seriálu Jak jsme žili si tentokrát ukážeme oblíbenou soutěž Miss Louny. Prostřednictvím fotografií se přesuneme do roku 1996, kdy se dvanáct finalistek utkalo o titul Miss. Na všetečné dotazy odpovídaly dívky Alexandru Hemalovi, v porotě zasedl také herec Radoslav Brzobohatý. Seriál najdete v Týdeníku Lučan už v úterý.

Prohlédněte svá albaIlustrační fotoZdroj: Archiv
Nejde nám o domy, náměstí a další „neživé“ věci. Jde nám o lidi. Každý týden se budeme věnovat jedné obci, jednomu městu, případně jedné oblasti lidského života. Fotky vás nebo fotky vašich rodičů či prarodičů, kamarádů, přátel, ať už z dovolené, ze školy, učňáku, střední, fotbalu, Sokola, pionýrského tábora, brigády, nebo jen tak z posezení v hospodě, můžete posílat na adresu zatecky@denik.cz.

K fotkám (ideálně 4 až 7, ale nevadí i méně) nezapomeňte napsat i základní informace – co nebo kdo na nich je, kdy a kde a podobně. Uveďte také jméno jejich autora či majitele, který je redakci poskytl.

Setkání 17. listopadu v centru Loun
Výročí 17. listopadu připomene na Žatecku a Lounsku řada akcí