Po vietnamské prodejně a občerstvení s kebabem a pizzou byl otevřen i obchod s rybářskými potřebami. V traktu u sídliště už je k vidění reklama na obchod Kik. Prozatím není jasné, jaké další obchody do tohoto nového centra přijdou. Spekuluje se i o přesunu České pošty.

Naopak závory a platební automaty na parkovišti přímo před bývalým stánkem kultury jsou už tvrdou realitou. Lidé tam mohou svůj vůz mezi 8. a 18. hodinou odstavit na první hodinu zdarma, druhá hodina vyjde na dvacetikorunu a každá další započatá ještě o "pětku" dráž. A to každý den včetně víkendů. Přes noc mohou parkoviště využít zdarma například obyvatelé sousedního sídliště Hrnčířská. 

Podívejme se do historie "kulturáku". V roce 1979 byl v Lounech otevřen Dům kultury ROH, k.p. ZSE EPL Louny. Bylo to největší kulturní zařízení široko daleko.

Jak již název napovídá, zařízení bylo pod hlavičkou ROH (Revoluční odborové hnutí). Na jeho provozu se finančně podílelo 21 sdružených podniků v čele s Elektroporcelánem Louny. Součástí bylo i tehdejší Fučíkovo divadlo a mimo promítání i Letní kino v parku.

Uskutečnilo se zde několik stovek koncertů a představení. Na jevištích se představila největší herecká, hudební a pěvecká esa té doby. Historické fotografie ukazují, jak vypadal dům kultury. Sídliště Hrnčířská se teprve začalo stavět, přímo v budově byla zimní zahrada, bar a odpočinková část v přísálí a také restaurace v budově naproti kulturáku.