"Chcete se objevit v pokračování filmu Vyšehrad Jakubem Štáfkem a odnést si kromě finanční odměny i zážitek na celý život? Pak hledáme právě vás," zveřejnila na svých sociálních sítích nabídku Filmová kancelář Ústeckého kraje.

Hledají se komparzisté z Ústeckého kraje, natáčet by se mělo 13. a 14. července. "Pokud máte zájem a máte trvalé bydliště v Ústeckém kraji, ozvěte se nám na casting@cinemacasting.cz a my s vámi rádi domluvíme konkrétní termín a sdělíme více informací," pokračuje nabídka.

close Hledá se komparz pro pokračování filmu Vyšehrad. info Zdroj: se svolením Filmové kanceláře Ústeckého kraje zoom_in Hledá se komparz pro pokračování filmu Vyšehrad.

Snímek Vyšehrad: Fylm natočil Jakub Štáfek v roce 2022. Navázal tak na velmi úspěšný komediální seriál, který přiblížil svět Laviho, pohaslé fotbalové hvězdy. "Julius ,Lavi´ Lavický byl velký fotbalový talent. Večírky, alkohol, kouření, holky a eskápada za eskapádou mu ovšem ničí slibně rozjetou kariéru. Už dokonce nehraje za Spartu, ze které byl stylově odejit, ale ,pouze´ za Vyšehrad. Bude sekat latinu v tomto rodinném klubu, řízeném charismatickým majitelem, nebo nás čekají další až mýtické historky?" představil před lety seriál jeho distributor.

Mohlo by vás zajímat: Koito v Žatci přišlo o zákazníka, firma snížila počet zaměstnanců o dvě stovky

Koito v Žatci. | Video: Deník/Petr Kinšt