Některé z těchto snímků s dětskou pornografií zachytila náhodou policie na druhém konci republiky a ty, kdo je pořídili, se podařilo dostopovat. Proces s neobvyklou dvojicí začal u ústeckého krajského soudu dnes, v pondělí 15. dubna, oba dva obžalovaní vinu zásadně odmítají.

K zločinům mělo docházet zejména od roku 2012 do roku 2019, kdy hoch projevil přání žít s biologickým otcem, definitivní tečku za nimi nejspíš udělala domovní prohlídka v roce 2021. Státní zástupkyně Klára Kubátová v obžalobě popsala, že v domácnosti docházelo pravidelně k vzájemnému sexuálnímu uspokojování mezi ženou a jejím synem, kdy muž je fotil a natáčel, povzbuzoval, instruoval a masturboval při tom, někdy se i zapojil.

Mezi praktikami, které orgány činné v trestním řízení identifikovaly, jsou kromě klasického i vzájemný orální i anální sex, vzájemná masturbace, „trojka“, homosexuální styk, pisssing, sadomasochismus i sodomie s psem a sexuální hrátky s vnoučetem. Činností se dvojice uspokojovala, snímky dál šířila, navrch ještě přechovávala konopí a durman ve větším množství.

Deset jednotek likvidovalo požár lesního porostu v Měcholupech na Žatecku.
FOTO: U Měcholup hořel les. Hasit vyrazilo deset jednotek hasičů

Jen přečtení obžaloby trvalo státní zástupkyni hodinu. Jak sdělila novinářům, oběma dvěma hrozí za nejzávažnější z několika zločinů a přečinů trestní sazba 5 až 12 let za mřížemi, žalobkyně navrhuje kolem deseti let vězení. Chlapec, který vyrůstal v silně amorálním prostředí, nebyl podle znalců schopen pochopit jednání obžalovaných, trpěl syndromem týraného dítěte a posttraumatickou stresovou poruchu, jeho psychologická léčba trvala několik let. Zmocněnec chlapce požaduje milion korun na umoření nemajetkové újmy.

Oba dva obžalovaní ale s obžalobou nesouzní. „Nesouhlasím s procesem ani s tím, aby ho tento soud vedl, a cítím se v plném rozsahu nevinna,“ uvedla obžalovaná. „Jsem svobodná lidská bytost, sám v sobě cítím plnou nevinnu. Také neuděluji soudu souhlas s vedením procesu,“ řekl obžalovaný.

Jak popsala žena, se spoluobžalovaným žili jako druh a družka od roku 2011. Podle ní jsou termíny z obžaloby jako „zavrženíhodný“ či „k vlastnímu uspokojení“ pouze spekulací. „Není vůbec pravda, že bych chtěla někomu ublížit. Sex jako takový má i jiné přínosy,“ uvedla žena s tím, že praktiky měly filozoficko-tantricko-zdravotně-terapeutické aspekty, žádné osobní zájmy v tom nebyly.

Z postoloprtské zámecké zahrady zmizela socha, které místní říkají Zuzana.
Neměl jsem na plínky a sunar, hájil se u soudu recidivista, proč rozřezal Zuzanu

„Synovi jsme vždy vysvětlili, proč to děláme a proč to má pro něj přínos,“ vysvětlila žena s tím, že při sexu podle jejího náhledu vzniká velké množství energie a extatické stavy, které se dají užívat k uzdravení. Syn měl prý kvůli násilnickému biologickému otci problémy, které tímto způsobem s druhem „léčili“. Pozitivní je podle ní i pissing (ona ho nazývá urinoterapií), když podle jejího náhledu příroda ukládá to nejlepší ze sebe do reprodukce, do pohlavních orgánů a tekutin souvisejících s pohlavím včetně spermatu a moči, především té dětské, „nezatížené“. „A že mě u toho zrovna vyfotil? No vyfotil,“ komentovala žena moře snímků pořízených jejím druhem.