Osm až devět tisíc lidí si každou sezonu, trvající od září do března, přijde zabruslit na ledovou plochu zimního stadionu v Lounech, kde probíhá tradiční veřejné bruslení.

Časy bruslení jsou nepravidelné a zájemci musí sledovat rozpisy na stránkách zimního stadionu; termíny se připravují tak, aby byl led co nejlépe využit i s kombinací tréninků a zápasů hokejového klubu. Pravidlem ovšem je, že téměř vždy se bruslí několikrát během každého víkendu. Správa zimního stadionu vyjde dětem vstříc i během jarních prázdnin a příští týden, kdy bude ve školách volno, pro mladé sportovce připraví veřejné bruslení na každý den v týdnu.

Zimní stadion v Lounech je jediný v okrese Louny a jako jediný také nabízí milovníkům bruslení během zimního období stálou ledovou plochu bez ohledu na počasí. Postaven byl v roce 1965 a zastřešen byl roku 1985. Kromě veřejného bruslení za symbolických 15 korun nabízí malým dětem také školu bruslení, kde se zájemci naučí základy a obratnost při tomto sportu. Tuto sezonu proběhl už šestý ročník školy bruslení a skončil v prosinci. Zúčastnilo se ho celkem 34 dětí.