IVANA HNILICOVÁ

Věk: 19 let
Výška: 167 cm
Váha: 50 kg
Působiště: SDH Chraberce

Soutěžní číslo: 19


Když jde Ivana Hnilicová (19) po ulici, leckterý mladík má chuť se za ní otočit. Není se vůbec co divit – je mladá a skutečně pohledná. Zároveň žije aktivním veřejným životem a je členkou sboru dobrovolných hasičů (SDH). To jí umožnilo kráčet za velmi zajímavým životním zážitkem – Ivana je semifinalistkou soutěže Miss hasička 2011.

Klání se zúčastňují dívky, působící u hasičů. Ivana je v SDH Chraberce už od zhruba od svých osmi let. „Chlapi z našeho sboru mi několikrát říkali, ať se do soutěže přihlásím, ale nějak jsem váhala. Nikdy jsem modeling ani nic podobného nedělala, nemám žádné zkušenosti a není to ani mým životním snem. Nakonec jsem si ale řekla, proč to nezkusit?“ popisuje půvabná usměvavá dívka, jak se vše seběhlo.

Vstup do soutěže přitom pro Ivanu nebyl nijak jednoduchý – hlavně proto, že tato studentka ve stejné době právě teď maturovala na lounské obchodní akademii. „Dopis, že mám přijet na casting, mi přišel pár dní před „svaťákem“. Samotný výběr semifinalistek pak probíhal přímo během něj. Nebylo to moc příjemné, protože v té době jsem se potřebovala učit. Ale vše dobře dopadlo,“ říká. Kvůli státním zkouškám musela na výsledky čekat dlouhé týdny.

Ivana je mezi devatenácti semifinalistkami jedinou zástupkyní Ústeckého kraje, do finále jich projde třináct. Které z nich to budou, o tom se rozhoduje do konce srpna prostřednictvím hlasování veřejnosti. Hasičku z Chraberců můžete podpořit i vy – buď prostřednictvím stránek www.misshasicka.cz, Facebooku nebo hlasem přes SMS zprávu.

Tanec a klarinet

Nejen svou krásou a milou povahou přispívá slečna týmu dobrovolných hasičů. Účastní se i závodů v požárním sportu, kde, jak se říká, běhá pravý proud.

Kromě toho Ivana tančí street dance ve skupině HD zLOUNI a aby toho nebylo málo, v „hudebce“ hraje na klarinet. Ráda by studovala vysokou školu a stala se učitelkou v mateřské školce. A co na sebe mladá kráska prozradila dál? „Občas mám velkou chuť třeba na něco z fast foodu. Hlavu si s tím nelámu a prostě si to dám,“ směje se. „Na druhou stranu se zase jindy zaměřuji na zdravou výživu; jsou to prostě taková krátká střídající se období,“ dodává.

Soutěž o nejkrásnější hasičku ČR je určena pro dobrovolné i profesionální hasičky. Letos se koná její druhý ročník. Vybrané nejsympatičtější slečny se utkají 15. října ve finále v Top hotelu Praha. Moderátorem finálového galavečera bude Libor Bouček. Předtím ještě proběhne soustředění v Říčanech.

Jak hlasovat pro Ivanu či jiné dívky?


Z dívek v semifinále vyberou lidé 13, jež postoupí do finále s nejvyšším počtem hlasů. Hlasovat můžete do 31. srpna 2011 na www.misshasicka.cz, e-mailem, odesláním SMS zprávy nebo na facebooku.
Odesláním SMS dáte 10 bodů vybrané dívce. Za odeslání SMS účtuje operátor cenu jako za běžnou SMS dle tarifu hlasujícího. Počet odeslaných SMS není omezen. SMS zasílejte na číslo 720 001 073 ve tvaru MISS mezera ČÍSLO DÍVKY pro kterou hlasujete. Např. „MISS 30“ je hlasovací SMS pro dívku č. 30.
U hlasování na www.misshasicka.cz si můžete zvolit možnost hlasování e-mailem, čímž odešlete jeden bod pro vybranou dívku. Z jedné e-mailové adresy můžete hlasovat jen jednou.
Hlasovat je možné i na facebooku – www.facebook.com/MissHasicka kliknutím na „To se mi líbí“ u fotografie dívky. Z tohoto hlasování bude zvolena doplňková kategorie – MISS Hasička Facebook 2011.