Finálový program letošního ročníku soutěže Miss zlatého moku bude tento rok tak nabitý a jedinečný, jak nebyl ještě nikdy předtím. Uvedl to včera režisér soutěže Jiří Kopřiva.

Soutěž získává velkou oblibu i mezi čtenáři Deníku a návštěvníky jeho internetových stránek. Do internetového hlasování se zapojily už tisíce lidí. Ti ke včerejšku poslali více než 18 tisíc hlasů. Vybírají nejhezčí dívku a zvyšují tím její šance na zisk titulu Miss sympatie.

Hlasovat můžete ZDE

Zatím se v tomto hlasování o titul s velkým náskokem přetahují dvě dívky – každá má přibližně sedm tisíc hlasů. Ale vše se ještě může změnit, každá soutěžící kráska má stále šanci, protože internetové hlasování bude probíhat až do srpna.

V divadle vystoupí Lucie Bílá

Skutečné soutěžící dívky se v první polovině prázdnin nyní zatím připravují individuálně ve svých „domovských pivovarech“, které budou při soutěži zastupovat. Učí se tam například esteticky točit pivo a s úsměvem ho předávat zákazníkovi či vtipně odříkat nějaký zábavný reklamní slogan propagující daný pivovar, což mohou být finálové soutěžní disciplíny před porotou.

„V srpnu pak odjedou všechny soutěžící finalistky na dovolenou, spojenou se soustředěním a přípravou na soutěž na ostrově Mallorca. Tento zájezd věnovala pro účely soutěže cestovní kancelář Tomi Tour,“ řekl Jiří Kopřiva.

Oficiální stránky soutěže najdete na www.misszlatehomoku.com

Závěrečné finále proběhne v Žatci v městském divadle týden po konání dočesné. „Moderovat ho bude Jan Čenský. K vrcholům doprovodného kulturního programu bude patřit vystoupení zpěvačky Lucie Bílé. Její příjezd a umělecké vystoupení nám zase pomohla zajistit firma IZOS,“ uvedl Jiří Kopřiva.

Finalistky se v září představí zájemcům v Žatci dvakrát. Dvě soutěžní disciplíny budou mít během dočesné, další pak na rozhodujícím hlavním finále o týden později – 11. září v divadle.

Partnerem soutěže je Žatecký a lounský deník.