V. Vrbová se totiž přihlásila do soutěže Souboj nevěst. V konkurenci 1626 přihlášených mladých žen postoupila do semifinále. V něm je 12 budoucích nevěst. Hlasováním pomocí SMS se vyberou tři finalistky, které se utkají na závěr o konečné vítězství. Aby se sympatická Vlaďka dostala do finále, potřebuje co největší podporu. Tedy co nejvíc „esemesek".

Vladislava Vrbová„V této jedinečné soutěži jsem díky tomu, že jsem potkala muže svých snů, který mne požádal o ruku a 20. června si šťastně řekneme své ano. Svatba v roce 2014 je totiž podmínkou pro účast v soutěži. Abych se dostala mezi tři finalistky, které se o tyto krásné ceny utkají, potřebuji podporu všech dobrých lidí," říká Vladislava Vrbová.

Rodačka z Loun

Vlaďka se narodila 20. července 1978 v Lounech. Mládí prožila v Ročově, kde chodila na základní školu. Pak bydlela v Lounech, chvíli v Cítolibech. V Lounech navštěvovala rodinnou školu u autobusového nádraží. Dnes kvůli zaměstnání bydlí v Praze. Pracuje jako projektová manažerka u developerské společnosti. Trvalé bydliště má ale stále v Ročově. „Ráda bych zkusila využít podpory svého rodného kraje v soutěži, které se účastním," vysvětluje.

Vlaďka kromě svého partnera miluje také vaření a lenošení. „Kdo chce, hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod," tak zní její motto. V semifinále startuje s číslem 10. Pokud ji chcete podpořit, stačí poslat telefonem SMS ve tvaru NEVESTA 10 na číslo 903 33 20. Cena SMS je 20 korun.

Boj o pohádkové věno

Soutěž Souboj nevěst odstartovala v roce 2012, kdy se hrálo o pobyt na Seychelách. Loni se nevěsty utkaly o velkolepou svatební cestu na ostrově Mauricius v hodnotě půl milionu korun. Letos se koná 3. ročník.

V této hře nejde o krásu a dokonalé křivky, ale o schopnost vybojovat si svůj sen a získat pohádkové věno. „Momentálně máme vybrané semifinalistky, z těch se pomocí SMS hlasů vyberou tři nejúspěšnější a začne bitva o věno. Slavnostní finále se uskuteční 16. dubna. Hraje se vabank, vítězka bere vše," uvedla ředitelka soutěže Lucie Kopecká.