Máte rádi naleštěná silná auta? Jste příznivci tuningu? Pak si určitě v kalendáři zaškrtněte datum 27. srpna. Právě příští sobotu se totiž v Lounech uskuteční nevšední sraz Parking Meet.

LogoTuningová výstava se uskuteční na Zeleném náměstí, v areálu bývalých kasáren. „Začátek plánujeme v 10 hodin, vyvrcholení pak zhruba v 17 hodin, kdy proběhne vyhlášení nejhezčích vozů v kategoriich Best of Best Parking Meet 2016, Best AIR - nejhezčí vůz na vzduchovém podvozku a Best STATIC - nejhezčí vůz na stavitelném podvozku," uvedl za organizátory akce Lukáš Sládek. Ocenění se dočkají také tři nejlépe vyčištěné a udržované vozy.

Že se bude na co dívat, slibuje způsob výběru vystavených krasavců. „Majitelé vozů se nám registrují a my si sami vybíráme, které se srazu zúčastní. Na všechny jsme hrdí, jde o opravdu krásné vozy," vysvětlil L. Sládek. „Přijďte nasát atmosféru upravených vozů, jejichž majitelé čerpají inspiraci v zahraničí. Vstup pro veřejnost je zcela zdarma," zve na jedinečnou podívanou.