Odvážná žena se rozhodla u sázkové kanceláře Tipsport vsadit sedmkrát na hostující celek.

Domácí vyhráli jen jednou

Všechny týmy z dánské a norské fotbalové ligy udělaly sázkařce radost. Na vlastním hřišti uspěl pouze dánský Brabrand, který dokázal udolat Fredericii. Ani to však ženu z Podbořan nezarmoutilo. V tomto jediném případě sázkařka napsala na svůj tiket jedničku. „Výherkyně projevila neobyčejnou intuici při tipování výsledků dánské a norské fotbalové ligy, kterou jí může mnoho pravidelných sázkařů jen tiše závidět,“ okomentoval nevšední sázku tiskový mluvčí Tipsportu Lubomír Ježek.

Výhra pomůže v obtížné situaci

Příležitostná sázkařka investovala do sázky 38,50 korun. Částka se jí rozmnožila na více než šedesát tisíc korun. Výhra jí pomohla v obtížné finanční situaci. „Sháním si práci, v mém věku to ale vůbec není snadné,“ řekla žena, která netrpělivě vyhlíží termín, v němž bude moci odejít do předčasného důchodu. „Díky výhře mám teď na půl roku vystaráno,“ byla spokojená žena z Podbořan.

Sportu prý moc nerozumí, kurzové sázení si ale oblíbila a věnuje se mu již několik let. „Manžel vůbec nesází, ale o to více mi fandí. Z každé výhry chce deset procent. Ale teď, po té životní trefě, prý hodlá svůj podíl na výhrách určitě navýšit,“ zasmála se šťastná výherkyně.