POŠLETE HLAS SVÉ FAVORITCE
Je vám některá z dam sympatická? Podpořte ji v soutěži Hubněte s Deníkem. Hlasovat můžete vpravo této strany.
Hlasování ukončíme v neděli 5. září o půlnoci.

Je to tady! Přes letní prázdniny naše tři odvážné dámy, Jana Brabcová (26 let) z Loun, Helena Suková (33 let) ze Žatce a Hana Nachtigalová (55 let) ze Žatce dřely a dřely a počítaly kilojouly. Během té doby se naučily, jak správně jíst, kterým potravinám se vyhnout a jak cvičit, aby šla nechtěná kila a centimetry dolů. Stálo tolik odříkání a potu vůbec za to? „Rozhodně ano!,“ vzkazují dámy.

Jejich cílem, proč se pustily do soutěže Hubněte s Deníkem, bylo zlepšit svoji postavu a cítit se skvěle. A to vše se podařilo. Pod vedením odbornic z BM Studia v Lounech, kde navštěvovaly speciální letní kurz hubnutí, se jim vše povedlo. „Zažily jsme navíc spoustu legrace, naučily se něco nového a poznaly nové kamarádky mezi spolubojovnicemi,“ shodují se.

Volné oblečení, pochvala od okolí

„Rozhodně nelituji, že jsem se přihlásila. Jsem spokojená, změny si všimlo i okolí. Pár kil a centimetrů je dole. Mohu opět nosit oblečení, u kterého mě už ani nenapadlo, že se do něho opět vejdu,“ pochvaluje si Hanka. „Naučila jsem se, jak se správně stravovat, hýbat a budu v tom pokračovat i nadále. Už nebude žádné přejídání,“ dodává rozhodně.

Nejvíce kil shodila nejmladší účastnice Jana. „Lépe to dopadnout nemohlo. Jsou mi volné veškeré věci, co mám a vejdu se do oblečení, které mi nebyly roky, takže úplná spokojenost. Je mi skvěle. Určitě budu pokračovat dál, zvykla jsem si na zdravější jídelníček. Je jasné, že někdy zhřeším, ale to přece patří k životu, hlavní je, že i tak hubnu,“ říká Jana.

Kalhoty dnes vlají i na Heleně. „Cítím se báječně, přijde mi, že díky těmhle všem „hubnoucím změnám“ se mi mění potažmo i celý život, cítím se líp a mám pocit, že nějak lépe začínám zvládat i třeba práci a život vůbec. Hodně motivační je kromě volnějšího oblečení také to, když se mě čím dál víc lidí ptá, jestli náhodou nehubnu,“ pochvaluje si Helena.

A co bylo pro hubnoucí tým nejtěžší? „První týden plný změn, počítání kalorií, zapisování jídelníčku a vážení jídla,“ shodly se dámy.

Hubnout a cvičit nepřestaneme

Soutěž sice skončila, ale všechny ženy chtějí v zavedených změnách pokračovat. „Už vím, jaké chyby jsem ve stravování dělala. Nový zdravý způsob stravování je sice dražší, ale tak to bohužel je, přesto nechci přestat. Cvičení mě také chytlo, Nadále budu chodit na cvičení na míčích a brzy otevřou i krytý bazén, takže pohybu budu mít stále dost,“ plánuje Jana.

„Soutěž určitě nám všem dala mnoho. Budu se snažit hýbat i nadále, jak mi zaměstnání dovolí. Začala jsem k pravidelným cvičícím středám v Lounech chodit ještě na Zumbu v Žatci. O víkendech pravidelně jezdíme na kola nebo v zimě na běžky,“ shrnula Helena. A jak to vidí odbornice z BM Studia? „Holky udělaly obrovský kus práce. Změnily nejen svá těla, ale i myšlení. Ani jsem nečekala, že za tak krátkou dobu na nich uvidíme, tak velkou změnu. Jsou skvělé,“ dodaly Ivana Šimíčková a Jana Pavlíková.

Vše o soutěži, jejích pravidlech i samotných soutěžících se dočtete v souvisejících článcích vpravo!

POZOR SOUTĚŽ NEKONČÍ, ZAČÍNÁ SOUBOJ O HLASY!

JANA BRABCOVÁ, 26 let, Louny

Před Po


Na začátku soutěže:
Váha 117,4 kg, BMI 36,9
Míry: pas 122 cm, boky 123 cm, stehno 77 cm, prsa 124 cm, krk 39 cm, lýtko 52 cm,
paže 37 cm

Výsledky po absolvování kurzu:
Váha 107,3 kg, BMI 34
Míry: pas 106 cm, boky 119 cm, stehno 72 cm, prsa 115 cm, krk 35 cm, lýtko 51 cm,
paže 34 cm


HELENA SUKOVÁ, 33 let, Žatec

Před Po


Na začátku soutěže:
Váha 80,6,
BMI 27
Míry: pas 87 cm, boky 114 cm, stehno 61 cm, prsa 94 cm, krk 35 cm, lýtko 39 cm,
paže 34 cm

Výsledky po absolvování kurzu:
Váha 76,1, BMI 26
Míry: pas 76 cm, boky 110 cm, stehno 60 cm, prsa 90 cm, krk 33 cm, lýtko 37 cm,
paže 32 cm


HANA NACHTIGALOVÁ, 55 let, Žatec

Před Po


Na začátku soutěže:
Váha 69,7 kg,
BMI 27
Míry: pas 100 cm, boky 108 cm, stehno 66 cm, prsa 95 cm, krk 34 cm, lýtko 38 cm,
paže 35 cm

Výsledky po absolvování kurzu:
Váha 68,8 kg, BMI 26
Míry: pas 86 cm, boky 104 cm, stehno 56 cm, prsa 90 cm, krk 32 cm, lýtko 34 cm,
paže 32 cm


O CO SE HRAJE?

Vítěz či vítězka velkého hlasování z celých severních Čech získá speciální biotechnologická séra proti vráskám švýcarské firmy Cosmeceutika v hodnotě 3000 korun. Pozor, v soutěži nerozhodují shozená kila a centimetry, ale šarm a sympatie čtenářů.


Pravidla hlasování
POZOR! Z každé IP adresy (jedinečný identifikační kód v síti) je možno do ankety hlasovat jednou za hodinu. V případě sdílené IP adresy, například ve firmách či úřadech, kterou může mít v rámci instituce i více počítačových terminálů, může hlasovat za jednu hodinu pouze jeden z celé skupiny, vystupující pod jednou IP adresou! Pokud tedy anketa hlásí, že došlo k opakovanému hlasování, ač vy sami jste to ještě neudělali, pravděpodobně již hlasoval některý z vašich kolegů na stejné IP adrese. Vyhledejte proto jiný počítač mimo tuto místní síť nebo to zkuste později.