Kompletní proměna v kosmetickém salonu – taková je výhra v nové soutěži, kterou právě nyní vyhlašuje redakce Žateckého a lounského deníku ve spolupráci se studiem Pygmalion.

Svěřte se do rukou profesionálních kadeřnic, kosmetiček a manikérek z oblíbeného studia. Oživte svůj zevnějšek, staňte se krásnější a mějte ze sebe konečně dobrý pocit. To vše nabízí studio Pygmalion v Podbořanech každý den. Vy si ale nyní budete moci užít komplexní péči zcela zdarma.

Co pro to musíte udělat? Je to opravdu snadné! Stačí každý čtvrtek zakoupit tištěné vydání Žateckého a lounského deníku, nalistovat stránku se soutěží a znát odpověď na aktuální otázku. Pak už jen sedněte k počítači a elektronickou poštou nám zašlete svou odpověď. Nezapomeňte připsat své jméno a příjmení a také z kterého města či obce jste. Vaši odpověď zaregistrujeme a budete–li mít v závěru deset správných odpovědí, automaticky budete zařazeni do slosování o proměnu v podbořanském salonu Pygmalion.

Pracovnice profesionálního studia mají bohaté zkušenosti, které rády vloží do vaší proměny. Ještě určitě ani netušíte, jak dobře můžete vypadat!

Pokud jste první otázku promeškali, zde je. Další už budou vycházet pouze v tištěném vydání, a to devět následujících čtvrtků.

Co je to Nailart?

a) zdobení nehtů
b) leštění nehtů
c) prodlužování nehtů


Odpovězte na deset otázek, které postupně vyjdou v tištěném vydání Žateckého a lounského deníku, a to vždy ve čtvrtek! Kdo pošle všech deset správných odpovědí, bude zařazen do finálového losování, které proběhne v žatecké redakci Deníku. Z něj vzejde vítěz a výherce proměny.

Odpověď na aktuální otázku pošlete do příštího čtvrtka (kdy vyjde otázka nová) na mailovou adresu zdenek.plachy@denik.cz. Do předmětu zprávy napište slovo PROMĚNA!

Proměna slečny Lindy

První modelovou proměnou už prošla slečna Linda z Podbořan. Vy nyní můžete posoudit práci profesionálek ze studia Pygmalion.

Slečna Linda z Podbořan před proměnou
Slečna Linda z Podbořan po proměně


Slečna Linda před a po proměně


Původní vzhled rukou slečny Lindy nebyl špatný…
… ale po péči odbornice je dokonalý!


Nehty dívky před a po kůřeOficiální stránky studia najdete na www.studiopygmalion.cz