Nejúspěšnější sportovci Lounska, Žatecka a Podbořanska za rok 2012 budou vyhlášeni dnes, v pátek 18. ledna večer, v Městském divadle v Žatci. Oblíbenou anketu už počtrnácté společně uspořádaly OV ČSTV Louny a Žatecký a lounský Deník.

Dramaturgii slavnostního večera zajistila produkční agentura ČOK CZ. Galavečer s vyhlášením sportovců a doprovodným kulturním programem začne v 18 hodin. „Na galavečeru bude oceněno pět dospělých sportovců, dalších deset jednotlivců v kategorii mládeže, jeden dospělý sportovní kolektiv a tři mládežnické týmy. Také jeden veterán a jeden trenér mládeže," uvedl Miloslav Sklenka, místopředseda OV ČSTV Louny.

Žebříček oceněných sportovců pomohli velkou měrou vytvořit také čtenáři Žateckého a lounského deníku, kteří projevili zájem a v prosinci se zapojili do čtenářského hlasování.

Zájem o večer s vyhlášením okresních sportovců je veliký, v divadle je 320 míst, zbývá už jen pár volných vstupenek. Kdo ze čtenářů Deníku se chce zúčastnit zábavného večera v divadle, vyzvednout si je může ještě dnes do 16 hodin v redakci v Žatci.

Lístky jsou bezplatné. Neváhejte, vstupenky mohou během dne brzy dojít.

Nejlepší sportovci okresu Louny postoupí dál do ankety o nejlepšího sportovce celého Ústeckého kraje, jejíž výsledky budou vyhlášeny v březnu v Ústí nad Labem.