Na stránkách Žateckého a lounského deníku každý týden přinášíme smutné pejsky, kteří čekají na nového pána a domov v Útulku pro opuštěná zvířata v Jimlíně.

Máte–li rádi zvířata, můžete se jich ujmout. Další psy i kočičky si můžete prohlédnout na webových stránkách útulku www.utulek-jimlin.wz.cz. Tel.: 604 45 12 58 (od 8 do 18 hodin). Na stránkách útulku má vesměs každý pejsek svojí vlastní fotogalerii a případně i video.

ŠTĚŇÁTKA. Osm krásných štěňátek, kříženců, jsou fenky i pejsci. Velikost, které dosáhnou v dospělosti, se zatím nedá odhadovat. Narozeni jsou 27. července 2012. Jsou čipováni a očkováni proti DH, osvojit si je můžete od 8. září, nelze je rezervovat, poplatek za osvojení štěněte je 500 Kč. Pro adopci si s sebou do Útulku pro opuštěná zvířata v Jimlíně vezměte platný občanský průkaz.

ZEK je nejspíše kříženec, asi 4 roky starý pes, v kohoutku 45 cm, dobrý zdravotní stav. Zek je hodný a zvědavý pes, který neštěká nebo na sebe jiným způsobem neupozorňuje, umí sedni, chodí dobře na vodítku a rád mlsá. Je to pohodář, který má rád pohyb. Občas se u něj projeví lovecké pudy vůči kočkám. Ve smečce umí žít a je na to zvyklý, jen má hodně rád fenečky. Pejsek je čipovaný, očkovaný a odčervený. Vydán bude pouze do dobrých rukou.