Na stránkách Žateckého a lounského deníku představujeme smutné pejsky, kteří čekají na nového pána a domov v Útulku pro opuštěná zvířata v Jimlíně.


Máte–li rádi zvířata, můžete se jich ujmout. Další psy i kočičky si můžete prohlédnout na webových stránkách útulku www.utulek-jimlin.wz.cz. Tel.: 604 45 12 58 (od 8 do 18 hodin). Na stránkách útulku má vesměs každý pejsek svojí vlastní fotogalerii a případně i video.

KEŠU je nejspíše kříženec, asi jeden až jeden a půl roku stará fena, v kohoutku měří 48 centimetrů. Má základní hygienické návyky potřebu vykonává mimo kotec. Je vhodná i do bytu. Kešu je mladá, temperamentní, veselá a aktivní fenečka. Povely zatím neumí, ale ráda naslouchá. Svůj vděk a lásku ke člověku dává najevo vřelým objetím. Pejsek je čipovaný, očkovaný a odčervený. Odchycen byl v Žatci.

AMBROŽ je nejspíše kříženec LR, asi 5 let starý statný pes. V kohoutku měří 59 centimetrů. Je hodný a k lidem velmi přítulný, rád se mazlí a dovádí. Na vodítku chodí dobře. Na procházce se prozatím projevuje dominantně vůči samcům. Vhodný je pro někoho, kdo se mu bude dostatečně věnovat a poskytne mu trvalý domov a správně ho povede. Také Ambrož byl odchycen v Žatci a je čipovaný, očkovaný a odčervený.