Na stránkách Žateckého a lounského deníku každý týden přinášíme dva smutné pejsky, kteří čekají na nového pána a domov. Máte–li rádi zvířata, můžete se jich ujmout.

Další psy, ale i kočičky si můžete prohlédnout na webových stránkách útulku www.utulek-jimlin.wz.cz. Tel.: 604 45 12 58.

BOJAR je kříženec německého ovčáka, asi 2.5roku starý pes. V kohoutku cca 50 cm. Odchycen v Žatci. Dobrý zdravotní stav. Vhodný k domku se zahrádkou a teplou boudou, potřebuje dostatek pohybu a péče.

SPÁČ je rovněž kříženec německého ovčáka, více než šest let starý pes. Odchycen v Žatci. Dobrý zdravotní stav. Je vhodný k domku se zahrádkou a teplou boudičkou, s dostatkem pohybu a péče.

BELA je kříženka německého ovčáka, asi 1 rok stará. Odchycena v Žatci. V kohoutku cca 60 cm, dobrý zdravotní stav . Vhodná k domku se zahrádkou a teplou boudičkou, s dostatkem pohybu a péče.

UŠÍNO je asi 7 měsíců starý kříženec. Odchycen v Žatci. V kohoutku cca 35 cm, dobrý zdravotní stav . Umí chodit na vodítku. Vhodný do bytu i k domku s dostatkem pohybu a péče.