Na stránkách Žateckého a lounského deníku představujeme smutné pejsky, kteří čekají na nového pána a domov v Útulku pro opuštěná zvířata v Jimlíně.

Máte–li rádi zvířata, můžete se jich ujmout. Další psy i kočičky si můžete prohlédnout na webových stránkách útulku www.utulek-jimlin.wz.cz. Tel.: 604 45 12 58 (od 8 do 18 hodin). Na stránkách útulku má vesměs každý pejsek svojí vlastní fotogalerii a případně i video.

ROCKY (č.4531), nejspíše kříženec staforda, asi 4 roky starý pes, v kohoutku 59 cm. Má jizvy po těle, byl uvázán u hospody na laně. Rocky je statný pes s velkou silou. Perfektně zvládá povely sedni a lehni. Rád se pomazlí a rád mlsá. Ostatní psi mu nevadí. Doporučujeme k někomu kdo již má zkušenosti s chovem těchto plemen. Pejsek je čipovaný, očkovaný a odčervený. Odchycen byl v Žatci.

ŠTĚTÍK (č.4532), nejspíše kříženec, asi 3-4 roky starý pes, v kohoutku 36 cm. Je nejspíše zvyklý na pobyt v bytě. Štětík je kouzelný malý a drobný pejsek, povahou spíše připomíná mazlivé štěňátko než dospělého psa. Umí se krásně přitulit, přitisknout a dát najevou svojí neskonalou vděčnost. Neumí sice žádné povely, ale reaguje dobře na to co mu říkáte, na tón hlasu i na náladu kterou máte. Umí dovádět jako štěně, být rozvážný a vyrovnaný jak o dospělý pes a klidný a oddaný jako by byl vlčák. Umí vše co po něm budete chtít. I tento pejsek byl odchycen v Žatci.