Na stránkách Žateckého a lounského deníku představujeme smutné pejsky, kteří čekají na nového pána a domov v Útulku pro opuštěná zvířata v Jimlíně.

Máte–li rádi zvířata, můžete se jich ujmout. Další psy i kočičky si můžete prohlédnout na webových stránkách útulku www.utulek-jimlin.wz.cz. Tel.: 604 45 12 58 (od 8 do 18 hodin). Na stránkách útulku má vesměs každý pejsek svojí vlastní fotogalerii a případně i video.

Magda je nejspíše kříženec německého ovčáka, asi 1,5 roku stará fena. V kohoutku měří 65 centimetrů, při příjmu vážila 33 kilogramů. Je temperamentní, zná některé povely. Na vodítku chodí dobře a je poslušná. Hledá akční rodinku nebo jednotlivce co ji budou mít rádi.

Víťa je nejspíše kříženec jezevčíka, štěně, asi 8-10 měsíců starý pes. V kohoutku měří 31 centimetrů, při příjmu vážil 6 kilogramů. Odchycen byl bez označení, o psa se nikdo nepřihlásil. Víťa je psí živel, kterému pobyt v kotci nesvědčí. Potřeboval by domov a páníčka, který by mu poskytl dlouhé procházky a dostatek pohybu. Je vhodný na psí sporty.

Oba chlupáči byli odchyceni v Žatci.