Někde kvůli živlům spadly stromy na silnice nebo elektrická vedení. Hasičské profesionální i dobrovolné jednotky vyjely večer a v noci k devíti zásahům na odstranění spadlého stromu nebo velkých větví.

„U Peruce, Břvan a Blšan spadly strom na silnici, v Lounech na chodník ve Školní ulici. V Cítolibech a u Lenešic zase spadly větve na silnici. Ve Lhotě spadl strom na telefonní vedení,“ vypočetl Lukáš Marvan, tiskový mluvčí Hasičského záchranného sboru Ústeckého kraje. U Výškova spadly stromy na železniční trať, stejně tak jako u Hřivic. Trať Louny – Rakovník mezi Hřivicemi a Domoušicemi byla kvůli tomu v brzkých ranních hodinách uzavřena. „Provoz byl obnoven krátce před sedmou hodinou,“ informoval web Českých drah.

Bouřky s sebou přinesly místy intenzivní lijáky. Ve Strojeticích na Podbořansku spadlo v noci téměř 60 milimetrů vody. Silné srážky na Podbořansku přinesly rapidní nárůst průtoku v říčce Blšance. Množství vody na měrné stanici ve Stránkách na Žatecku se během několika hodin zdesetinásobilo. K rozlití z koryta ale nedošlo.