Populární televizní talkshow 7 pádů Honzy Dědka se v červnu opět vydá na nádvoří zámků a hradů, do Krásného Dvora dorazí ve čtvrtek 29. června. Návštěvníci (Vý)Letních 7 pádů Honzy Dědka se mohou těšit na 100 minut zábavy ve společnosti hvězdných hostů. „Obě uplynulá letní turné, během kterých se na nás přišlo podívat na patnáct tisíc diváků, předčila veškerá má očekávání. Nejen díky hostům, ale i fantastickému publiku jsem si to moc užil a už se těším, až na letní scény vyrazíme znovu,“ uvedl moderátor.

Ve středu 12. července na zámek dorazí Strašidlo cantervillské. Respektive stejnojmenná divadelní komedie v adaptaci režiséra Jaroslava Kříže, divákům se představí Martin Zounar / Roman Štabrňák, Bára Štěpánová, Martin Pošta a další

První srpnová sobota bude na krásnodvorském zámku patřit hudbě. Na své tour se tam zastaví skupina Kryštof, zahraje písničky s cimbálovkou Grajcar. „Bude se společně hrát, zpívat, povídat… Uslyšíte, co jste ještě neslyšeli,“ zve kapela, jejíž tváří je zpěvák Richard Krajčo.

Kapela Kryštof zve na své letní tour

Zdroj: Youtube