Další z oblíbených výstav proběhne už za pár dní, od pátku 13. do neděle 15. září, v Lounech. Po Člověku v přírodě a Potravinářském a nápojovém salonu minulý víkend to tentokrát budou expozice Autosalon a Rodina a volný čas.

Na veletrh mohou návštěvníci přijít každý den mezi 9. a 17. hodinou. Uvidí tam automobily celkem 21 značek, a to jak osobních, tak užitkových i nákladních. Jde o největší motoristickou prodejní a kontraktační výstavu v Lounech. „Firmy se budou prezentovat především na venkovní ploše. Motoristický fanoušek tam bude moci obdivovat 21 značek osobních a užitkových automobilů, motocykly a čtyřkolky i nákladní automobily. Některé značky představí své novinky," upozorňuje Irena Spilková z pořádající společnosti Diamant Expo. Většina vystavovatelů do Loun přiveze také předváděcí vozy. Zájemci si budou moci vyhlédnuté auto ihned vyzkoušet.

Kromě samotných automobilů nabídne Autosalon Louny také široký doplňkový sortiment, jako jsou autodoplňky, autopotahy, tažná zařízení a mnoho dalšího.

Pěkný výlet pro celou rodinu

Společně s Autosalonem Louny proběhne výstava Rodina a volný čas. Díky tomu se výstaviště promění také v ideální cíl rodinných výletů. „Zatímco tatínci budou vybírat nového čtyřkolového miláčka, ženy společně s dětmi se jistě zabaví výběrem nové hračky nebo oblečením pro nejmladšího člena rodiny," láká Irena Spilková. Po celé tři dny se bude prezentovat i Spolek dam a dívek při městské knihovně v Lounech, který předvede ukázky ručních prací patchworkové výrobky, šité hračky, pletení z papíru nebo například patchworkové ozdoby. Zájemci si budou moci toto vše vyzkoušet.

Dospělí za vstup zaplatí 40 korun, děti a důchodci polovinu.