Tradiční výstava Dům vstoupí v Lounech do třetího desetiletí konání. Už tento víkend, od 22. do 24. srpna, se uskuteční její 21. ročník.

Na své si opět přijdou všichni zájemci, kteří chtějí zvelebit své bydlení, dům či byt. A také ti, kteří rekonstruují či přímo staví. Při příznivém počasí se očekává až 20 tisíc návštěvníků. Otevřeno bude od pátku do neděle vždy od 9 do 17 hodin.

V pěkném areálu výstaviště u řeky Ohře se představí na 150 vystavovatelů z celé České republiky. Nabízet budou jak výrobky, tak služby z oboru stavebních materiálů, vybavení domácnosti a zařízení zahrady.

Vše pro dům, byt, zahradu

Výstava Dům 2013 v LounechPořadatelé ze společnosti Diamant Expo také tentokrát rozdělili výstavní pavilony tématicky. V pavilonech D a A najdou inspiraci i řešení stavebníci. Nábytek a široká škála doplňků budou k vidění v pavilonech C, D a E. Návštěvníci si budou moci vybrat z nabídky koupelen, kuchyní, obývacích pokojů, ložnic nebo sedacích souprav.

Odborníci pomohou s veškerými stavebními pracemi - vysušováním a sanací zdiva, zateplením, fasádami, k dostání budou okna, dveře, podlahy, komínové a vytápěcí systémy, dále pak například střešní krytiny. „Jednotliví vystavovatelé připravují veletržní slevy," upozornili pořadatelé.

Velká část veletrhu Dům je věnována zahradě a okolí obydlí. Výstava nabídne venkovní krby, altány, pergoly a velké množství zahradního nábytku. Na své si přijdou i drobní kutilové a řemeslníci, kteří v Lounech naleznou různé nářadí a nástroje.

Také letos bude výstavu doprovázet soutěž o hodnotné ceny. Lidé se do ní mohou zapojit odevzdáním vyplněné vstupenky přímo u vchodu na výstaviště.